Kurs – 2020

kurs taternictwa jaskiniowego - baner

Zapraszamy na kurs taternictwa jaskiniowego  2020!

Startuje kolejny kurs taternictwa jaskiniowego! Więcej informacji znajdziesz na tej stronie, a jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu mailowego kurs@scw.wroc.pl lub poprzez fanpage na Facebooku: www.facebook.com/speleoclub.wroclaw

KURS 2020 KIEDY? GDZIE?
Spotkanie informacyjne

16.09.2020 godz. 18.30

Siedziba Speleoclubu, ul. Smoluchowskiego 56/9
“Pierwsza Dziura” ? ?
Pierwsze zajęcia linowe 3.10.2020 Ścianka wspinaczkowa Fpinka 

Podczas spotkania informacyjnego dowiesz się czym jest kurs taternictwa jaskiniowego, z jakich części się składa i jakie daje możliwości. Na spotkaniu przedstawimy harmonogram i kosztorys kursu oraz odpowiemy na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy zarówno osoby zdecydowane na kurs, jak i wstępnie zainteresowane!

Spotkanie odbędzie się w siedzibie klubu przy ul. Smoluchowskiego 56/9 w środę, 16 września o 18.30.

Jak do nas trafić dowiesz się z zakładki KONTAKT

Nie wiesz, czy kurs taternictwa jaskiniowego jest dla Ciebie – jedź z nami na “Pierwszą dziurę” i odkryj uroki podziemnego świata!

“Pierwsza Dziura” to niezobowiązujący, weekendowy wyjazd do jaskiń turystycznyhch. Osoby zaintersowane kursem taternictwa jaskiniowego mogą podczas tego weekendu sprawdzić, czy jaskinie to odpowiedni dla nich sport, poznać współkursantów i członków Speleoclubu Wrocław. Jedynym kosztem wyjazdu jest dojazd, nocleg i wyżywienie. Pojedź i zdecyduj, czy jaskinie to coś dla Ciebie i czy chcesz wziąć udział w kursie taternictwa jaskiniowego.

Liczba miejsc na kursie jest ograniczona! Decyduje kolejność wpłat.


Kierownik kursu: Marta Młynarczyk
marta.mlynarczyk@scw.wroc.pl